O nás

Real Meal Box je trendy gastro služba. Svým klientům připravujeme čerstvou a vyváženou stravu na celý pracovní týden. Tým nutričních specialistů pro Vás vybírá potraviny a doporučuje jejich přípravu s ohledem na zdravý způsob života. Základem jsou nám poznatky z ajurvédy, která zkoumá přírodní síly a jejich vliv na člověka. Primární roli zde hraje zdravá strava a léčivá síla vůní a barev. Příroda nám po celý rok nabízí nespočet plodů a možností jejich využití. My se od ní učíme a bereme z ní to nejlepší pro Vaše tělo.
 
Jídelníčky přizpůsobujeme Vašim preferencím. V naší rozmanité nabídce tak najdete vyvážená jídla s produkty živočišného původu stejně jako veganské speciality. Vy šetříte svůj čas a peněženku a my jsme rádi, že jíte kvalitní stravu plnou živin a vitamínů ve dnech, kdy ze sebe potřebujete vydat to nejlepší, co ve Vás je. Hřešit můžete o víkendu.
 
Jídlo pro Vás vaříme ve vlastních kuchyních s náročnými požadavky na kontrolu kvality, s největší odpovědností a s ohledem na životní prostředí. Našim cílem je spokojený zákazník, ke kterému se dostane kvalitní a nutričně vyvážený produkt založený na čerstvých potravinách, pocházejících z České republiky a navíc za férovou cenu.
 
Naší sesterskou společností je REAL MEAL PRODUCT. S prémiovými produkty Real Meal se můžete potkat v řadě českých a slovenských obchodních řetězců. V roce 2021 společnost navázala spolupráci se známým šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem, aby společně rozšířili portfolio moderních a chuťově vytříbených pokrmů.
 
Seznamte se s produkty Real Meal: